+38 063 298 50 81 Прийом замовлень на сайті 24/7
Товар доданий
Кошик
  • Ваш кошик порожній
Разом: 0₴

TADALISTA 10

Сіаліс 10
Сіаліс TADALISTA 10 купити ціна відгуки інструкції
Сіаліс TADALISTA 10 купити ціна відгуки інструкції
Сіаліс TADALISTA 10 купити ціна відгуки інструкції
Сіаліс TADALISTA 10 купити ціна відгуки інструкції
Сіаліс TADALISTA 10 купити ціна відгуки інструкції
Сіаліс TADALISTA 10 купити ціна відгуки інструкції
Виробник:
Fortune Healthcare
Діюча речовина
Тадалафіл Цитрат
Дозування
10 мг
Термін придатності
До 2026-2027 року
Прийом
За 1 годину до акту
Час дії
До 36 годин
Добова доза
20 мг
Сумісність із алкоголем
У невеликій кількості
Інструкція використання

Доступні опції

Бонус (безкоштовно)
Кількість таблеток
Ціна за таблетку
Сума
5
32 ₴
160 ₴
10
27 ₴
270 ₴
20
26 ₴
520 ₴
30
25 ₴
750 ₴
50
23 ₴
1150 ₴
100
21 ₴
2100 ₴

Доступні види препарату:

Вид
Назва
Ціна
Назва
TADALISTA 5
Ціна
від 140₴
Назва
TADALISTA 20
Ціна
від 190₴
Назва
TADALISTA 40
Ціна
від 220₴
Назва
TADALISTA 60
Ціна
від 240₴
Назва
TADALISTA CT 20
Ціна
від 200₴
Ціна
від 200₴
Назва
TADALISTA SOFT 40
Ціна
від 230₴
Ціна
від 220₴
Опис

Що таке TADALISTA 10?

TADALISTA 10 — це лікарський препарат, що містить активну речовину Тадалафіл. Він відноситься до групи інгібіторів фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ5). Ця група ліків призначена для лікування еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків, що є розповсюдженою проблемою, що може впливати на якість життя. TADALISTA 10 випускається у формі таблеток, що забезпечує зручний спосіб прийому і легкість у використанні.

Препарат покращує кровообіг у статевому члені, що дозволяє досягти і підтримувати ерекцію під час сексуальної стимуляції. Дія TADALISTA 10 починається приблизно через 30 хвилин після прийому і може тривати до 36 годин, що робить його одним із найефективніших препаратів у своїй категорії. Виробник Fortune Health Care забезпечує високу якість продукції та відповідність міжнародним стандартам.

Завдяки своєму механізму дії, TADALISTA 10 не тільки покращує ерекцію, але й позитивно впливає на загальний стан пацієнтів, підвищуючи їхню впевненість і якість статевого життя. Це важливо для багатьох чоловіків, оскільки еректильна дисфункція може бути пов'язана з психологічними факторами, такими як стрес або тривога.

Для чого призначають TADALISTA 10?

TADALISTA 10 призначається головним чином для лікування еректильної дисфункції. Це стан, при якому чоловік не може досягти або підтримувати ерекцію, достатню для задовільного статевого акту. Еректильна дисфункція може мати різні причини: фізичні (наприклад, захворювання серця або діабет) або психологічні (стрес, депресія).

Крім того, TADALISTA 10 може бути рекомендований пацієнтам з проблемами в сексуальному житті, які виникають через недостатній кровотік у статевих органах. Це особливо актуально для чоловіків старшого віку або тих, хто має супутні захворювання. Препарат допомагає відновити нормальну функцію статевої системи.

Важливо зазначити, що TADALISTA 10 не є афродизіаком і не викликає автоматичної ерекції; ефективність препарату залежить від наявності сексуальної стимуляції. Тому його рекомендується застосовувати лише за умови реальної потреби в лікуванні еректильної дисфункції.

Склад та активні компоненти TADALISTA 10

Основною активною речовиною TADALISTA 10 є Тадалафіл, який діє шляхом інгібування ферменту фосфодіестерази типу 5. Це призводить до збільшення рівня цГМФ (циклічного гуанозинмонофосфату), що розширює кровоносні судини і покращує кровотік до статевого члена. Таким чином, Тадалафіл сприяє досягненню ерекції в присутності сексуальної стимуляції.

Крім Тадалафіла, до складу препарату входять допоміжні компоненти, які забезпечують стабільність та біодоступність таблеток. Серед них можуть бути такі речовини як магнію стеарат та целюлоза. Ці компоненти не тільки полегшують процес виготовлення препарату, але й сприяють його ефективному засвоєнню організмом.

Дозування TADALISTA 10

Рекомендоване дозування TADALISTA 10 для дорослих чоловіків становить одну таблетку (10 мг) за приблизно 30 хвилин перед запланованим статевим актом. Це дозволяє препарату діяти в оптимальний час для забезпечення необхідного ефекту. Не слід перевищувати максимальну рекомендовану дозу — одну таблетку на добу.

При необхідності лікар може коригувати дозу залежно від індивідуальних потреб пацієнта та реакції на лікування. Якщо препарат не дає бажаного ефекту після декількох спроб прийому, варто звернутися до лікаря для перегляду схеми лікування чи зміни дози.

Як правильно приймати TADALISTA 10?

TADALISTA 10 слід приймати перорально з невеликою кількістю води. Рекомендується уникати вживання препарату разом із жирною їжею, оскільки це може уповільнити його всмоктування і затримати початок дії. Прийом препарату можна здійснювати незалежно від часу доби; головне — дотримуватись регулярності прийому та рекомендацій лікаря.

У випадку пропуску дози слід прийняти препарат якомога швидше; якщо наближається час наступної дози — пропущену слід пропустити і продовжити прийом за звичайним графіком. Варто пам'ятати про те, що безпечно використовувати лише рекомендовану дозу та уникати самостійного збільшення кількості препарату без консультації з лікарем.

Побічні дії TADALISTA 10

TADALISTA 10 може викликати побічні ефекти у деяких пацієнтів. Найчастішими з них є головний біль, запаморочення та диспепсія (порушення травлення). Ці симптоми зазвичай мають легкий характер і проходять самостійно через деякий час після прийому препарату.

Менш поширені побічні ефекти включають зміни зору (наприклад, посилене світло чи кольорове сприйняття), болі в спині та м’язах. У рідкісних випадках можуть виникати серйозні алергічні реакції або тривалі ерекції (більше ніж на 4 години), що потребує термінового медичного втручання. Якщо виникають будь-які незвичайні симптоми після прийому препарату, варто негайно звернутися до лікаря.

Протипоказання TADALISTA 10

TADALISTA 10 має ряд протипоказань до застосування. Абсолютними протипоказаннями є тяжкі захворювання серцево-судинної системи (наприклад, нестабільна стенокардія), а також одночасне використання нітратів або донаторів оксиду азоту. Ці стани можуть призвести до небезпечного зниження артеріального тиску при комбінованому застосуванні цих препаратів.

Відносними протипоказаннями, які потребують обережності при застосуванні TADALISTA 10, є печінкова недостатність та ниркова недостатність середнього ступеня тяжкості. Також препарат не рекомендується дітям та підліткам молодше 18 років через недостатню дослідженість його впливу на цю групу населення.

Взаємодія TADALISTA 10 з іншими ліками та алкоголем

TADALISTA 10 може взаємодіяти з іншими лікарськими засобами. Наприклад, комбінація цього препарату з нітратами або антигіпертензивними засобами може викликати значне зниження артеріального тиску і навіть непритомність. Пацієнтам важливо повідомляти лікаря про всі ліки та добавки, які вони приймають перед початком терапії даним препаратом.

Щодо споживання алкоголю: помірне вживання алкоголю не заважає дії препарату; однак надмірне вживання спиртних напоїв може погіршити здатність досягти ерекції через його негативний вплив на центральну нервову систему і кровообіг.

Де купити TADALISTA 10 в Україні

TADALISTA 10 доступний в аптеках України як за рецептом лікаря, так і без нього; однак перед його придбанням рекомендується проконсультуватися зі спеціалістом щодо можливих ризиків та переваг застосування цього препарату. Придбати його також можна через онлайн-аптеки з доставкою додому чи самовивозом.

Зберігайте препарат у сухому місці при температурі не вище ніж +25 градусів Цельсія подалі від дітей. Перед використанням уважно ознайомтесь із інструкцією щодо застосування та проконсультуйтесь із лікарем щодо індивідуальної реакції вашого організму на медикаментозну терапію.

Відгукі

4.7
/ 5
cередній рейтинг товара
20
6
0
1
0
Микола
25.09.2026 (16:50)
Результатом задоволений, але ефект у мене проявився трохи пізніше, ніж очікував. Загалом препарат працює добре.
Logo Дякуємо, Микола! Радий, що вам сподобалось.
Сергій
10.09.2026 (07:41)
Мені препарат не підійшов: очікуваного результату від таблетки 10 мг не отримав. Перед повторним прийомом планую порадитися з лікарем.
Logo Дякуємо, Сергій! Радий, що вам сподобалось.
Дмитро
02.09.2026 (19:17)
Якісний продукт від Fortune Health Care, який дійсно допомагає при еректильній дисфункції.
Logo Дякуємо, Дмитро! Радий, що вам сподобалось.
Василь
30.08.2026 (08:30)
Дуже задоволений ефективністю тадалафілу в цьому препараті, покращив якість інтимного життя.
Logo Дякуємо, Василь! Радий, що вам сподобалось.
Ігор
20.07.2026 (22:34)
Хороший засіб з швидким початком дії, приблизно через 30 хвилин після прийому. Рекомендую, хоча іноді трохи відчувається легка втома після прийому.
Logo Дякуємо, Ігор! Радий, що вам сподобалось.

Топ товарів

Замовлення з доставкою

Самолікування може бути небезпечним для здоров'я. Перед прийомом препаратів проконсультуйтеся з лікарем.